Mediolan, 16 maj 2018

Szanowni Lekarze i Klienci produktu Seventy Hyal 2000

Firma SKLEP ESTETYCZNY

(JTCosmetology)

 

jest wyłącznym dystrybutorem na Polskę produktu Seventy Hyal 2000 zarejestrowanym przez Włoskie Ministerstwo Zdrowia.

 

  • Produkt Seventy Hyal 2000 jest sterylny, oraz jest wyrobem medycznym posiadającym klasę III, certyfikat CE. Dlatego produkt ten podlega surowym zasadom ochrony oraz nadzoru posprzedażowego włączając w to identyfikację produktu. Każdy preparat Seventy Hyal 2000 podlega weryfikacji.
  • Seventy BG srl jest włoską firmą z siedzibą w Mediolanie, jest też jedyną firmą, która poprzez szeroką sieć dystrybucji jest autoryzowana do sprzedaży wyżej wymienionego produktu, w związku z czym jest też jedyną firmą gwarantującą oryginalność produktu, odpowiednią identyfikacje, jak też właściwe jego przechowywanie. Seventy BG organizuje regularne szkolenia prowadzone przez wysoko wykwalifikowanych profesjonalistów, którzy dostarczają wszystkich informacji i technik odnośnie użytkowania produktu Seventy Hyal 2000.
  • Naszym obowiązkiem jest przestrzegać oraz informować Naszych Szanownych klientów, że wszystkie inne podmioty, które sprzedają produkty pod marką Seventy Hyal 2000 czynią to absolutnie nielegalnie. Ktokolwiek zakupi produkty o III klasie medycznej od takich podmiotów naraża się na niebezpieczeństwo, oraz nieprzyjemne konsekwencje w przypadku kontroli Urzędu, nie wspominając o ryzyku narażania swoich pacjentów/klientów na używanie produktu, którego autentyczność, właściwe przechowywanie oraz identyfikacja absolutnie nie jest gwarantowana.

 

Z poważaniem

Biagio Giannella

Seventy Bg srl

Amministratore Unic