Praca!

Dołącz do naszego zespołu!

Akademia Szkoleń Kosmetologii Estetycznej. Jesteśmy młodą i dynamicznie rozwijającą się firmą działającą w branży kosmetologii estetycznej. Prowadzimy szkolenia z zakresu kosmetologii estetycznej dla branży medycznej, kosmetologicznej i kosmetycznej.

W związku z szybkim rozwojem Naszej placówki szkoleniowej poszukujemy ambitnych kandydatów na stanowisko:

Szkoleniowiec/Trener

1. teren główny: województwo mazowieckie

2. teren dodatkowy: cała Polska

Głównie obowiązki :

  • – Odpowiedzialność
  • – Łatwość w nawiązywaniu kontaktu
  • – Umiejętność przekazywania wiedzy
  • – Budowanie i utrzymywanie relacji biznesowych z kluczowymi klientami
  • – Działania zgodne ze standardami firmy

     Nasze oczekiwania :

  • – Wykształcenie wyższe
  • – 2 lata doświadczeń na stanowisku szkoleniowca w danych dziedzinach
  • – Mile widziane doświadczenie w pracy z produktami medycyny estetycznej
  • – Zaangażowanie i  nastawienie na sukces
  • – Komunikatywność.
  • – Ważne prawo jazdy kat. B
  • – Znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

     Oferujemy:

  • – Interesującą pracę w innowacyjnej firmie
  • – Dużą samodzielność w działaniach
  • – Rozwój zawodowy / szkolenia
  • – Udział w rozwoju firmy i osiąganiu wspólnych sukcesów
  • – Atrakcyjne wynagrodzenie oraz system premiowy
  • – Pakiet szkoleń wprowadzających i rozwijających warsztat pracy
  • – Pracę w przyjaznej atmosferze opartej na wzajemnym szacunku i współpracy

Wszystkich zainteresowanych Kandydatów, którzy spełniają powyższe warunki prosimy o przesłanie CV oraz życiorys zawierający aktualne zdjęcie.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!

Napisz do nas lub zadzwoń. Nasi konsultanci odpowiedzą na Twoje pytania.
  • Kontakt telefoniczny
    Zadzwoń do nas!
    +48 790 456 566
    +48 790 456 445
  • Kontakt mailowy
    Napisz do nas!
    info@akademia-estetyczna.com