Image
POZNAJ NAS

Jesteśmy Akademią Szkoleń
z Zakresu Kosmetologii Estetycznej

Prowadzimy szkolenia dla kosmetologów, kosmetyczek oraz lekarzy na terenie całej Polski. Staramy się wyróżnić m.in. prowadzeniem szkoleń indywidualnych, na których dużą część stanowią praktyczne zajęcia. O jakości naszych szkoleń świadczy również fakt, iż pracujemy tylko na certyfikowanych i bezpiecznych produktach – od renomowanych marek.

Współpracujemy też z Sklep Estetyczny, gdzie możecie Państwo nabyć rekomendowane, sprawdzone i przede wszystkim bezpieczne produkty do zabiegów – w atrakcyjnych cenach.

Image
Wieloletnie Doświadczenie
Od kilku lat szkolimy lekarzy, kosmetologów i kosmetyczki z kosmetologii estetycznej.
Image
Dopasowany Program
Wykorzystujemy nasz autorski program szkoleń dostosowany do indywidualnych potrzeb Klientów.
Image
Zgodność z Prawem
Stale dokonujemy analizy aspektów prawnych związanych z wykonywaniem zabiegów estetycznych.
Dlaczego my?

Jesteśmy certyfikowaną jednostką szkoleniową, posiadającą wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych.

Nasza firma jest to innowacyjne Centrum Szkoleniowe, którego działalność opiera się na wieloletnim doświadczeniu w przekazywaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej obejmującej najnowsze osiągnięcia kosmetologii estetycznej.

Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów. Zajmujemy się szkoleniami z dziedziny kosmetologii estetycznej, dlatego szkolimy zarówno lekarzy, kosmetologów jak i kosmetyczki. Kursant po okazaniu dyplomu ukończenia szkoły, poświadczającego dane wykształcenie może przystąpić do szkoleń. Program szkoleniowy dostosowany jest do każdej grupy indywidualnie.

Image module
Nasi szkoleniowcy

mgr Joanna Turkowiak

Kosmetolog – Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Specjalista z dziedziny zabiegów estetycznych. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży szkoleniowej, oraz chęć ciągłego rozwoju zaowocowało potrzebą stworzenia możliwości dzielenia się wiedzą i umiejętnościami z innymi. Założycielka Akademii Szkoleń Kosmetologii Estetycznej, która dziś szkoli zarówno lekarzy, kosmetologów jak i kosmetyczki z terenu Polski i Unii Europejskiej.

Ponadto właścicielka Sklepu Estetycznego w którym można nabyć najlepsze jakościowo produkty i urządzenia do zabiegów estetycznych. Współpracuje od wielu lat z firmami renomowanymi na rynku światowym. Do swojego zawodu podchodzi z wielką pasją zarówno jako kosmetolog jak i trener/szkoleniowiec.

Hobbistycznie trenuje taekwondo, posiada czarny pas – 1 DAN, a zapał i upartość w dążeniu do celu zaszczepił w niej trener – Marek Tyczyński.

0
Przeprowadzonych zajęć
Na terenie całego kraju
0
Wystawionych certyfikatów
Wydanych dla uczestników naszych szkoleń
Wybrane referencje ze strony kursantek

Opinie naszych klientów

Eliza ZdrzalekJoanna Bagniewska-SzkopekSandra Kolendowicz
Duże zaangażowanie. Wysoki poziom wiedzy i umiejętności jej przekazywania. Indywidualne podejście, profesjonalizm, charyzma. Polecam! 🙂
Eliza Zdrzalek
Kursantka, Właścicielka: Elisestetic Kosmetologia Medyczna
Akademia Estetyczna to jedyna taka profesjonalna szkoła na rynku. Sama odbyłam szkolenia u Asi i naprawdę z całego serca polecam kursy z kosmetologii estetycznej. 🙂
Joanna Bagniewska-Szkopek
Kursantka, Właścicielka: Senso Estetica Kosmetologia Estetyczna
Pani Joanna jest trenerem z prawdziwego zdarzenia a takich mamy niewielu niestety... Profesjonalne podejście, działania z pasją w oczach, pewna ręka oraz ogromna wierza - w tym fachu to najważniejsze. Wiedza przekazywana konkretnie i na temat...
Sandra Kolendowicz
Kursantka
Współpraca

Poznaj naszych partnerów biznesowych

Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module
Image module