Image module
POZNAJ NAS

Szkolenia z medycyny estetycznej

Jesteśmy akademią szkoleń z zakresu medycyny estetycznej. Prowadzimy kursy dla kosmetologów, kosmetyczek oraz lekarzy na terenie takich miast jak Łódź, Kraków czy Katowice, jak również w naszej siedzibie w Warszawie. Staramy się wyróżnić m.in. prowadzeniem szkoleń indywidualnych w gabinetach, na których dużą część stanowią praktyczne zajęcia. O jakości naszych szkoleń świadczy również fakt, iż pracujemy tylko na certyfikowanych i bezpiecznych produktach – od renomowanych marek. Współpracujemy też ze Sklepem Estetycznym, gdzie możecie Państwo nabyć rekomendowane, sprawdzone i przede wszystkim bezpieczne produkty do zabiegów, na przykład kwas hialuronowy – w atrakcyjnych cenach.

Image
Wieloletnie Doświadczenie
Od kilku lat szkolimy lekarzy, kosmetologów i kosmetyczki z kosmetologii estetycznej.
Image
Dopasowany Program
Wykorzystujemy nasz autorski program szkoleń dostosowany do indywidualnych potrzeb Klientów.
Image
Zgodność z Prawem
Stale dokonujemy analizy aspektów prawnych związanych z wykonywaniem zabiegów estetycznych.
Dlaczego my?

Profesjonalne szkolenia dla kosmetologów

Jesteśmy certyfikowaną jednostką szkoleniową posiadającą wpis do Rejestru Instytucji Szkoleniowych. Nasza firma to innowacyjne Centrum Szkoleniowe, którego działalność opiera się na wieloletnim doświadczeniu w przekazywaniu wiedzy teoretycznej i praktycznej. Wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających Klientów z takich miast jak Katowice, Łódź, Kraków czy Warszawa. Zajmujemy się szkoleniami z dziedziny medycyny estetycznej, dlatego szkolimy zarówno lekarzy, kosmetologów jak i kosmetyczki. Kursant po okazaniu dyplomu ukończenia szkoły poświadczającego dane wykształcenie, może przystąpić do szkoleń. Program kursu dostosowany jest do każdej grupy indywidualnie.

Image module
Nasi szkoleniowcy

mgr Joanna Turkowiak

mgr Joanna Turkowiak Kosmetolog – Absolwentka Wyższej Szkoły Zawodowej Kosmetyki i Pielęgnacji Zdrowia w Warszawie. Specjalista z dziedziny zabiegów estetycznych. Wieloletnie doświadczenie zdobyte w branży szkoleniowej, oraz chęć ciągłego rozwoju zaowocowało potrzebą stworzenia możliwości dzielenia się wiedzą i umiejętnościami z innymi. Założycielka Akademii Szkoleń Kosmetologii Estetycznej, która dziś szkoli zarówno lekarzy, kosmetologów jak i kosmetyczki z terenu Polski i Unii Europejskiej.

Ponadto właścicielka Sklepu Estetycznego w którym można nabyć najlepsze jakościowo produkty i urządzenia do zabiegów estetycznych. Współpracuje od wielu lat z firmami renomowanymi na rynku światowym, oraz z Uczelniami Wyższymi – Wyższa Szkoła Społeczno-Przyrodnicza Wincentego Pola w Lublinie. Stale podnosząc swoje kwalifikacje odbywa szkolenia już tylko międzynarodowo:

– Międzynarodowa Konferencja Medicine Of Anti-aging and Aesthetics Congress – Shenzhen w Chinach.

– Rosja, Moskwa – szkolenia u światowej chirurg plastyk Lia Gavaseli

– Wielokrotne szkolenia we Włoszech.

Do swojego zawodu podchodzi z wielką pasją zarówno jako kosmetolog jak i trener/szkoleniowiec. Jej motto: „Bezpieczeństwo na pierwszym miejscu i przede wszystkim naturalne efekty” Hobbistycznie trenuje taekwondo, posiada czarny pas – 1 DAN, a zapał i upartość w dążeniu do celu zaszczepił w niej trener – Marek Tyczyński.

Image module
Nasi szkoleniowcy

dr Szczepan Wójcik

Szczepan Wójcik jest absolwentem Akademii Świętokrzyskiej gdzie uzyskał w 2007 r. stopień magistra na kierunku Pielęgniarstwo. Po zakończeniu studiów pracował jako pielęgniarz w Wojewódzkim Szpitalu Zespolonym w Kielcach na Oddziale Ratunkowym, następnie jako pielęgniarz opatrunkowy w Klinice Chirurgii Naczyniowej Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Pracował również w Świętokrzyskim Pogotowiu Ratunkowym. Od września 2019 do chwili obecnej pracuje jako specjalista pielęgniarstwa chirurgicznego w Centrum Urazowym Wojewódzkiego Szpitala Zespolonego w Kielcach. Od stycznia 2008 do chwili obecnej jest zaangażowany również w pracę dydaktyczną w ramach prowadzonych zajęć w Collegium Medicum Uniwersytetu Jana Kochanowskiego w Kielcach. W 2016 roku ukończył specjalizację z pielęgniarstwa chirurgicznego. Głównymi jego zainteresowaniami są zagadnienia związane z pielęgniarstwem chirurgicznym i medycyna ratunkową.

W 2021 roku uzyskał tytuł doktora nauk medycznych i nauk o zdrowiu broniąc pracę pt: Problemy intensywnego nadzoru pielęgniarskiego w zapobieganiu i wczesnym wykrywaniu powikłań po zabiegach rewaskularyzacyjnych u chorych z niedokrwieniem kończyn dolnych.

Od 2021 roku rozpoczął intensywne szkolenia z medycyny estetycznej, a od 2022 roku rozpoczął swą działalność w branży beauty w Centrum kosmetycznym Kielce.

Wybrane referencje ze strony kursantek

Opinie naszych klientów

Eliza ZdrzalekJoanna Bagniewska-SzkopekSandra Kolendowicz
Duże zaangażowanie. Wysoki poziom wiedzy i umiejętności jej przekazywania. Indywidualne podejście, profesjonalizm, charyzma. Polecam! 🙂
Eliza Zdrzalek
Kursantka, Właścicielka: Elisestetic Kosmetologia Medyczna
Akademia Estetyczna to jedyna taka profesjonalna szkoła na rynku. Sama odbyłam szkolenia u Asi i naprawdę z całego serca polecam kursy z kosmetologii estetycznej. 🙂
Joanna Bagniewska-Szkopek
Kursantka, Właścicielka: Senso Estetica Kosmetologia Estetyczna
Pani Joanna jest trenerem z prawdziwego zdarzenia a takich mamy niewielu niestety... Profesjonalne podejście, działania z pasją w oczach, pewna ręka oraz ogromna wierza - w tym fachu to najważniejsze. Wiedza przekazywana konkretnie i na temat...
Sandra Kolendowicz
Kursantka