iSecret: Tajemnica kobiecego piękna

Okolice intymne to jedna z najbardziej wrażliwych i delikatnych części ciała, a ich skóra może stać się ciemna i matowa pod wpływem różnych czynników. Powoduje to dyskomfort na tle psychologicznym jak i relacyjnym. Wraz ze wzrostem świadomości i akceptacji, coraz więcej kobiet poszukuje sposobów poprawiających ich samoocenę i seksualną pewność siebie. Rozwiązania te obejmują rewitalizację, ujędrnienie, rozświetlenie, nawilżenie, a także zwiększone doznania seksualne.

Kobiece narządy płciowe mogą stać się ciemne i matowe z powodu różnych czynników, w tym zmian hormonalnych, czy też starzenia się. Zmiany hormonalne podczas ciąży, menstruacji i menopauzy przyczyniają się do wzrostu produkcji melaniny, co prowadzi do przebarwień okolic intymnych. Starzenie się może również powodować, że skóra traci swoją elastyczność i staje się cieńsza, co skutkuje matowym i ciemnym wyglądem.

Ginekologiaa estetyczna ma na celu spełnienie pragnień kobiet dotyczących bardziej estetycznego i młodzieńczego wyglądu, ostatecznie zwiększając ich ogólną satysfakcję oraz samopoczucie. Naprzeciw tym problemom wychodzi nowa linia produktów stosowana w kosmetologii estetycznej do miejsc intymnych iSecret firmy Harmony Castle.

Produkty iSecret:

  • Rewitalizują
  • Ujędrniają
  • Rozświetlają
  • Nawilżają
  • Zwiększają doznania

Lina ta składa się z peelingu rozjaśniającego iSecret Peel, roztworu do rewitalizacji oraz zahamowania starzenia się tkanek iSecret Bior, iSecret Serum oraz iSecret Cream.

iSecret Peel to nieinwazyjny peeling przeznaczony do zabiegów rewitalizacji stref intymnych. Produkt rekomendowany dla skóry zmagającej się z przebarwieniami w okolicach wrażliwych – tj. okolice okołoodbytowe, waginalne czy okolice pach i pachwin. Wysokiej klasy składniki aktywne peelingu sprawiają, że produkt zapobiega pojawianiu się plam oraz przebarwień, rewitalizuje skórę, zapewnia efekt odmłodzenia, pozwala przywrócić utracony z biegiem lat koloryt i napięcie skóry. Bogaty w składniki aktywne, takie jak kwas galusowy, kwas migdałowy, kwas fitowy i naturalne antyoksydanty delikatnie redukują rozległe przebarwienia, zapobiegają plamom skórnym, wspomagają proces odmładzania naskórka.

iSecret Bior to sterylny roztwór do mezoterapii mikroigłowej zapobiega starzeniu się tkanek narządów płciowych. Bogaty w składniki aktywne, takie jak kwas hialuronowy, glikozaminoglikany, witamina C, resweratroli peptydy. Przywraca właściwe nawilżenie narządów płciowych, zaopatruje tkanki narządów płciowych w podstawowe substancje, takie jak kwas hialuronowy, reaktywuje endogenną produkcję kolagenu i elastyny, redukuje utratę elastyczności i napięcia.

iSecret Serum nawilżające do stosowania po zabiegu iSecret Bior. Działa odmładzająco, poprawia jakość doznań seksualnych. Mocznik w połączeniu z witaminą E i C poprawia nawilżenie i elastyczność skóry. Kwas Hialuronowy i gliceryna działają nawilżająco, natłuszczając i przeciwdziałając suchości intymnej. Ekstrakty z nagietka i rumianku łagodzą podrażnienia. Lawenda i tymianek zapobiegają stanom zapalnym i infekcjom.

iSecret Cream ma działanie wspomagające rozjaśnienie obszarów intymnych. Polecany do stosowania domowego po peelingu rozjaśniającym w celu leczenia hiperpigmentacji tkanek zewnętrznych narządów żeńskich i męskich, okolic okołoodbytowych, okolic pach i pachwin. Kwas Traneksamowy redukuje produkcję melaniny. Butylorezorcynol i Arbutyna hamują aktywność tyrozynazy i redukują produkcję melaniny. Wysoki procent witaminy C zawarty w olejku camu camu silnie rozjaśnia. Krem wspomaga rozjaśnienie, przeciwdziała wypryskom, odmładza i koi leczone obszary.

Wszystkie produkty dostępne w naszym sklepie.

Zapraszamy również do skorzystania z zabiegów wykorzystujących produkty linii iSecret firmy Harmony Castle w naszej klinice.

#main-content .dfd-content-wrap {margin: 0px;} #main-content .dfd-content-wrap > article {padding: 0px;}@media only screen and (min-width: 1101px) {#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars {padding: 0 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars > #main-content > .dfd-content-wrap:first-child {border-top: 0px solid transparent; border-bottom: 0px solid transparent;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width #right-sidebar,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width #right-sidebar {padding-top: 0px;padding-bottom: 0px;}#layout.dfd-portfolio-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel,#layout.dfd-gallery-loop > .row.full-width > .blog-section.no-sidebars .sort-panel {margin-left: -0px;margin-right: -0px;}}#layout .dfd-content-wrap.layout-side-image,#layout > .row.full-width .dfd-content-wrap.layout-side-image {margin-left: 0;margin-right: 0;}